Eric-analyser
För kännedom meddelas att eric-analyser kommer att ges på söndag och ytterligare några gånger under kommande vecka.
Har under 14 dagar laddat batterierna på en liten trevlig ö i Mar Caribe (se bifogad bild). Kunde där helt ostörd tänka igenom Eric´s nuvarande fundamentala och tekniska situation. Det skall bli ett nöje att få delge läsekretsen mina bedömningar om Eric´s närmaste kursutveckling.
Mvh
ERIR
Ser också fram emot att läsa. Förstår nu varför Eric knappt har rört sig de senaste två veckorna. Vägledning har saknats!
mvh
Fibonacci & Elliott --- Vetenskap & Konst
:))
ja..du har varit saknad
mvh
Kul att du är tillbaka ERIR, eric har legat still men nu när nyheten kom att du är tillbaka så passade Credit Suisse på att handla 8 milj så vi äntligen kom över 20.30kr.
Vore bra om du kunde locka upp eric så att vi passerar 20,70 och då tror jag på en trevlig (något försenad) resa mot högre höjder.
mvh edvin

Visa sida
Ogilla! 3
Gilla!
Det ska bli ett nöje att läsa:-)