HM b
Jaha så var HM nere på lite halvviktiga nivåer då den för tillfället handlas i 301 och har varit nere på 300,50 och det är just runt dessa nivåer som vi har ett relativt viktigt stöd för aktien så vi får se om det håller
Obs chartet fick inte med dagens uppdateringar men 301 nivån är markerad
// Magnus
#1 Kanon hoppas att du inte blev utstoppad, jag hoppade på för en stund sen på 300
// Magnus
Kör bara med manuell stopp så jag är kvar även om jag satt och tvekade ett tag. Har du någon planerad exit?
Mvh joyman
Tog hem vinsten vid 307. Hoppar nog på igen om det sjunker lite.
Mvh joyman
Jag stängde på 306.50 så måndagar är inte så illa
// Magnus
Blev en bra affär även om jag som vanligt gick in för tidigt och ur för tidigt. Vi får nog chansen att gå in igen innan dagen är slut tror jag.
Mvh joyman
Nja jag håller inget över natten för tillfället men man kan nog hinna med en vända till innan dagen e slut
// Magnus
Gör ett nytt försök i dag, inne på 303
Mvh joyman
Seeegt, har lagt sälj på 305,50. Kanske lite bortskämd efter en förmidags trading med SEB :)
Mvh joyman
#9 jag 305.5 borde du nog kunna få avslut på relativt snart kan jag tänka mig och det är väl en bra affär för alla affärer på plus e bra :-)
Jag har inte varit inne i HM idag utan kört Boliden samt lite tradande i OMX xact
Rock on
// Magnus
Ja vi får se. 304,50 värkar svårt att komma förbi. Lyckosam trading i dag hoppas jag.
Mvh joyman
:)
Mvh joyman
#11 ja jag skall verkligen inte klaga,, idag Boliden och igår HM men det är nog lite tur för jag har inte tradat på dagsbasis på ett par år men nu har jag fått tid över och det är bara att ta tillfället i akt,, får nog se till att skaffa mig en vettig trading applikation istället för den vanliga web applikationen som jag handlar genom :-)
// Magnus
Ser ut som nnågon sopade rent på 305.5 :-)
// Magnus

Visa sida
Ogilla! 12
Gilla!
Jag tror på en upprekyl härifrån. Har handlat på 301 Kr.
Mvh joyman