DAX extreme
ujujuj vilken volym
Tittar på den stygga Key reversaln i weekly (för den lär ju knappast bli sååå mycket bättre i morgon) som skapas denna vecka. Det är ju också en ev. 1,2 o då väntar vi bara på att vi går under weekly-lägsta nästa vecka- så har vi en 1,2,3 för sälj!
Ser verkligen inte bra ut, tycker jag!
Mvh again
uppföljning till bild i #1
6420 lockade in köpsidan i gen och nu blir det till att bevaka 6720 för ev. test.
#3, dax är över 6700 (i skrivande stund vid 6711) vilket gör att jag bevakar möjligt motstånd med tilltagande vinsthemtagningar/nettningar som följd.
: $
Måste säga att jag är väldigt imponerad av dig! Trodde aldrig att vi skulle upp så mycket o hoppade av mycket tidigare själv.
Mvh again
tack again! här kommer en bild över daily också. myvket som indikerar ner. i intradag har kursen varit ner och studsat på ovansidan av R3 (6703) och om den nivån bryts kliver jag av och inväntar ny signal.
strunta i detta inlägget helt... jag är inte med i matchen idag.
vet inte vad det var som fick mig att tro att allt skulle rullas idag???? riktingen är det dock ingen ändring av...
Inlägget är redigerat av författaren.
Inlägget är redigerat av författaren.

Visa sida
Ogilla! 2
Gilla!
även om köpare och säljare verkar ha funnit viss balans tyder den fortsatt övergenomsnittetnormalt höga volymen tillsammans med dagens överlappande och lägre (ej i bild) valuearea på en svag marknad.. no shit sherlock! nästa område med stöd finner jag vid 6420 (38 % fib) - 6345 (toppen från maj 2006).
long term seller should be short! ; )