CASHGUARD
Kan bero på att någon trodde hoppades på beställning av säkerhetsutrustning till cashguad/SQS vilket kom i dag 15/11. sedan kan du ju titta på ett litet företag som heter Followit som levererar säkerhetslösningar till Cashguard/SQS och som många glömt är en vinnare då Cashguard/SQS får ordrar. Läs gärna strängen här på AG om Followit som PGVInvest har skrivit, mycket intressant och bra genomlysning av Followit.
P.S. välkommen till AG.
Inlägget är redigerat av författaren.
tackar för tipset......................och komplimangen.ler
idag var det cash guard bland stora vinnare på sthlm börsen.vid nästa rekyl borde man hoppa in på tåget.har följt cashguard i många år och det är första gången som en seriös stora bank(SEB) börjar stor handla.
cashguard senaste betalt var 7,90-.....................ingen dåligt resa från 4,75 för en nån månader sen...................som sagt,vid rekyr nere då ska man på på tåget igen
Visa sida
Ogilla! 11
Gilla!
Välkommen till AG! Häftigt användarnamn du har valt :)